Zekirja Mamuti

Советник
Активен советник во oпштината.

Податоци за Zekirja Mamuti

Партија:+СДСМ
Е-пошта: zekirja.m.93@gmail.com
Телефон: 071955596

I lindur me 24.11.1993 në Shkup. Shkollën fillore e kreu në ,,Bajram SHabani’’ f.Grushinë, Shkollen e mesme në SHMMQSH Dr ,,Pance Karagjozov’’ në Shkup.

Studimet deri diplomike i përfundova në Universitetin e Tetovës në Departamentin e Shkencave Mjeksore vitin 2019 ku morra titullin Magjistër i Farmacisë.

Njohës shumë i mirë i kompjuterit dhe programeve kompjuterike .

Njohes i mirë i gjuhës Angleze dhe Maqedonase .

Aktualisht ushtroj detyrën e Farmacistit në një ndërrmarrje private si dhe merrem me menaxhimin e saj.

Комисии

Оценка за работата

1 – Многу лошо
3 – Просечно
5 – Многу добро

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Советници

Рефик Џемаили

Џезми Нухи

Ибраим Јаија

Нуртен Бекирова

Zekirja Mamuti

Исак Ферати

Елмедина Алими

Абдулќерим Ибраими

Бесим Кадрии

Орхан Ајдини

Нерџан Алили

Риза Аметовски

Елмедина Куртиши

Јасир Зимбери

Сејди Небиу