Abdulqerim Ibraimi

Anëtar këshilli
Këshilltar aktiv në Komunë.

Të dhënat për Abdulqerim Ibraimi

Data e marrjes së detyrës: 01/11/2021
Lidhja partiake: LSDM
Postë elektronike: kerim_ibraimi@yahoo.com
Telefoni: 070641437

I lindur .06.06.1975 në F.Haraçinë 
Shkollën fillore ShFK Gjergj Kastrioti Skënderbeu në f.Haraçinë 
Shkollen e mesme Cvetan Dimov Shkup 
Këshilltar kumunal 

Profesioni: Tregti dhe bujqësi. 

Vlerësim nga ana e punës

1 – Shumë keq;
3 – Mesatare;
5 – Shumë mirë.

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Këshilltarët

Refik Xhemaili

Xhezmi Nuhi 

Ibraim Jaija 

Nurten Bekirova

Zekirja Mamuti

Isak Ferati

Elmedina Alimi

Abdulqerim Ibraimi

Besim Kadrii

Orhan Ajdini

Nerxhan Alili

Riza Ametovski

Elmedina Kurtishi

Jasir Zimberi

Sejdi Nebiu